Tłumaczenie dokumentów medycznych

W AM Translations specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów z zakresu medycyny. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych tłumaczy, którzy mają wiedzę medyczną oraz doświadczenie w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów, takich jak:

  • dokumenty medyczne,
  • recepty,
  • instrukcje obsługi urządzeń medycznych,
  • dokumenty dotyczące historii choroby, leków i suplementów,
  • dokumenty związane z certyfikacją, książeczki zdrowia i karty szczepień, karty informacyjne ze szpitala,
  • dokumenty dotyczące zdrowia i ubezpieczeń,
  • artykuły naukowe z zakresu medycyny,
  • opinie lekarskie.

Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczenia oraz terminowość. Nasze tłumaczenia w kombinacji słowacki, czeski, angielski, niemiecki, są dokładne i rzetelne, ponieważ dbamy o każdy szczegół. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne informacje na temat współpracy oraz wycenę tłumaczenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Profesjonalnie przygotowane tłumaczenia medyczne dla osób prywatnych, firm czy instytucji

Nasza oferta tłumaczeń dokumentów medycznych skierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm lub instytucji. Z należytą dokładnością i starannością wykonujemy tłumaczenia medyczne na użytek własny (koniecznych np. do podjęcia leczenia), a także tłumaczenia dotyczące artykułów naukowych, ofert handlowych czy instrukcji obsługi sprzętu medycznego. Do dyspozycji naszych Klientów są doświadczeni tłumacze słowacko-polscy, polsko-czescy, czesko-angielscy, niemiecko-polscy oraz w wielu innych kombinacjach.

Tłumaczenia medyczne - czeski, niemiecki, angielski, słowacki

Współpraca z jednym z naszych tłumaczy to gwarancja precyzyjnie opracowanych tłumaczeń medycznych, które poddawane są dwustopniowej weryfikacji, bezpieczeństwa i poufności informacji. Dokładamy wszelkich starań, aby przekłady były całkowicie wolne od nieścisłości merytorycznych. Aby poznać wycenę zachęcamy do kontaktu.