Usługi

Tłumaczenia polski | słowacki | czeski | angielski | niemiecki

Tłumaczenia od profesjonalistów

Łączymy ludzi i firmy

Tłumaczenia ustne

symultaniczne 

konsekutywne 

towarzyszące

konferencje,
kongresy,
summity,
szkolenia,
workshopy,
webinaria,
spotkania biznesowe,
na miejscu i online

Tłumaczenia pisemne

tryb zwykły  

tryb przyspieszony
tryb ekspresowy

chwytliwe teksty/slogany reklamowe,
marketing,
dokumentacja firmowa, dokumentacja projektowa, 
dokumentacja przetargowa,
dokumentacja techniczna, 
dokumentacja finansowa,
dokumentacja medyczna,
karty charakterystyki

Lokalizacja

na rynek słowacki, 

czeski, niemiecki i angielski

e-sklepy,
strony www,
Adwords,
SEO,
katalogi produktów,
opisy produktów,
wpisy na social media,
blogi,
landing pages
Chcę wiedzieć więcej

Tłumaczymy teksty z określonych branży

Naszymi klientami są firmy, organizacje, instytucje państwowe oraz indywidualni klienci. 

Pracujemy z tekstami w różnym formacie

(MS Office - doc, xls, ppt, Adobe - pdf, indd, idml).

Tłumacz polsko-czeski, czesko-polski

Potrzebujesz profesjonalnego tłumacza polsko-czeskiego? Oferujemy specjalistyczne podejście do przekładu zarówno ustnego, jak i pisemnego. Do naszego zespołu należą osoby chętnie podejmujące się zleceń o tematyce ekonomicznej, medycznej, marketingowej czy wielu innych. Często uczestniczymy w spotkaniach firmowych bądź konferencjach, dlatego doskonale wiemy, jak odpowiednio reprezentować daną stronę. Zawsze stawiamy na fachowe przygotowanie oraz przyjemną atmosferę, ponieważ wierzymy, że te dwa czynniki pełnią kluczową rolę w stworzeniu dobrych relacji biznesowych. Planujesz telekonferencję? Wybierz tłumacza polsko- lub angielsko-czeskiego, który wykona usługi online albo w miejscu spotkania.

Rzetelny tłumacz polsko-słowacki

Współpraca z markami, takimi jak Bloomhair, Peelo czy Dekona, pozwala nam oferować najwyższej jakości usługi. Tworzymy zespół tłumaczy polsko-słowackich otwartych na nowe wyzwania, dlatego stale podejmujemy się zleceń z różnych dziedzin. Do standardowego zakresu naszych działań zaliczamy przekład tekstów prawnych i firmowych oraz udział w negocjacjach biznesowych. Zajmujemy się także treścią stron internetowych w języku obcym, których słownictwo dostosowujemy do określonej grupy odbiorców. Chcesz rozszerzyć działalność swojej firmy na Słowację, Anglię, Niemcy lub inne kraje? Chętnie pomożemy w nawiązaniu kontaktu z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw!

Profesjonalna pomoc — tłumacz angielsko-niemiecki

Szukasz kogoś, kto przy Twoim boku zaprezentuje firmę za granicą? Profesjonalni tłumacze z naszego biura biegle posługują się w wieloma językami, dlatego dzięki nam Klienci mogą porozumieć się po angielsku, niemiecku, czesku czy słowacku. Przyjmujemy zlecenia angażujące jednego z naszych ekspertów, ale także te wymagające współpracy dwóch lub więcej osób. Stale poszerzamy kwalifikacje i dopasowujemy się do potrzeb rynku, dlatego chętnie pomożemy w zorganizowaniu spotkania online ze wspólnikami z innych krajów albo w Twoim imieniu zamówimy towar z Anglii lub Niemiec. Wybierz specjalistów, którzy postawią na komunikację najwyższej jakości!